Piłkarze Rekordu Bielsko-Biała nie potrafią odnosić zwycięstw na własnym boisku – porażka z GKS Jastrzębie

Forma piłkarzy Rekordu Bielsko-Biała w domowych spotkaniach pozostaje daleka od satysfakcjonującej. Dzisiejsza przegrana z drużyną GKS Jastrzębie tylko potwierdziła tę niewygodną prawdę. Porażka ta sprawiła, że zespół gości awansował wyżej niż Rekord w tabeli ligowej. Na swoim terenie, beniaminek zdobył do tej pory jedynie jeden punkt, rozgrywając sześć meczów.

Zawodnicy GKS Jastrzębie wykazali swoją dominację już od 2 minuty spotkania. Po precyzyjnym dośrodkowaniu Oliwera Jakucia, to Kacper Zych był tym, który najskuteczniej wyskoczył do piłki w polu karnym. Bez większych trudności umieścił on piłkę w bramce Rekordu. W drugiej połowie meczu historii nie zmieniła się – kolejne trafienie dla GKS, tym razem autorem gola był Michał Bednarski, który skutecznie zakończył akcję swojego zespołu.

Po sześciu bezowocnych spotkaniach, drużyna GKS przerwała swoją złą passę. Z drugiej strony, Rekord Bielsko-Biała nadal nie zaznał smaku zwycięstwa na boisku w Cygańskim Lesie.

Spotkanie Rekord Bielsko-Biała kontra GKS Jastrzębie zakończyło się wynikiem 0:2. Bramki zdobyli Kacper Zych (2′) oraz Michał Bednarski (51′).

Podczas meczu drużynę Rekordu tworzyli: Kaczorowski, Walaszek, Kareta, Bojdys, Kamiński (zastąpiony w 46 minucie przez Wojciechowskiego), Wyroba (Ryś wszedł na jego miejsce w 63 minucie), Nowak, Kasprzak, Ciućka (w 46 minucie zmienił go Klichowicz), Świderski oraz Kempny, którego w 46 minucie zastąpił Śliwka.